27.01.2019р.

Архієрейське богослужіння в Свято-Успенському храмі

27 січня 2019 р., у Неділю 35-ту по П´ятидесятниці, коли Церква відзначає день пам’яті св. рівноапостольної Ніни, просвітительниці Грузії, в Свято-Успенському храмі міста відбулося особливе святкове богослужіння, котре очолили Правлячі архієреї нашої області Високопреосвященнійший митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф та Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп у співслужінні духовенства міста.
За богослужінням цього дня молився очільник нашого міста, меценат будівництва цього святого храму Андрій Павлович Райкович.
Після читання Євангелія ключар Свято-Успенського храму прот. Сергій Новак звернувся до віруючих зі словом проповіді, у котрій детально роз’яснив богословський зміст апостольського читання, що читалось на Літургії.
Оскільки у цей день Церква також святкує віддання свята Богоявлення, тобто завершення періоду Різдвяних святок, то на запричасному вірші віруючі насолоджувались співом колядок у виконанні хору Свято-Успенського храму та хору духовенства Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці. Найбільш зворушливо присутніх привітали юні прихожани – вихованці духовно-просвітницького центру, що діє при храмі, за що від Владики Іоасафа отримали солодкі гостинці.
По завершенні богослужіння та молебню до святої рівноапостольної Ніни, митрополит Іоасаф звернувся до віруючих зі словами поздоровлень. З особливими словами Керуючий Кіровоградської єпархії звернуся до присутнього в храмі Андрія Павловича Райковича. Владика відзначив його вклад у возведення цього дому Божого та виразив вдячність за труди, а також висловив щиру надію на порозуміння в зв’язку з подіями останніх днів, що стосуються Свято-Успенського храму та його прихожан. В знак подяки дітки недільної школи подарували Андрію Павловичу квіти.
Після цього до присутніх звернуся Андрій Павлович, котрий запевнив прихожан, що не чинитиме нічого, що йде всупереч волі релігійної громади храму.
З архіпастирським словом звернувся також і Преосвященніший єпископ Боголєп, котрий був першим настоятелем храму та свого часу разом з парафіянами розпочинав його будівництво.