01.10.2018р.

Православний сімейно-юнацький табір «ВЕРШИНА»

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Іоасафа з 30 липня по 10 серпня у Карпатах був проведений православний сімейно-юнацький табір «ВЕРШИНА».
Цього року таборятам вдалося підкорити Говерлу і Петрос, відвідати музей «Екології гір», оздоровитися у солених озерах смт. Солотвино.
Духовним апофеозом поїздки стала євхаристична участь у Божественній Літургії учасників «ВЕРШИНИ», які у воскресний день відвідали Свято-Успенський храм с. Чорна Тиса. Особливості місцевому богослужінню додає традиція виконання церковних піснеспівів самими прихожанами.
В період відпочинку між сходженнями на гори всім бажаючим був запропонований курс бесід «Міцна Православна Родина», у якому розповідалося про інструменти, які необхідні для побудови міцних подружніх стосунків та виходу з сімейних криз.