30.12.2015р.

Високопреосвященнійший Іоасаф, архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський, звершив чин освячення приміщення Кіровоградської обласної дитячої бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка

Владика завітав у бібліотеку на запрошення директора Манжули Таїсії Сергіївни. Перед початком освячення архієпископ Іоасаф звернувся до всіх з архіпастирським словом, у якому розповів про вплив та значення Православної Церкви на становлення культури нашого народу.
За богослужінням молилися священики Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці, клірик Свято-Успенського храму священик Іоанн Шемедюк, керівництво та працівники бібліотеки.
В кінці богослужіння Правлячий архієрей виголосив многолітня керівництву, бібліотекарям та працівникам бібліотеки і привітав усіх з визначним днем у історії цього закладу, побажавши дирекції та колективу миру, любові, взаємодопомоги, наснаги та терпіння у роботі, а також добрих людей на життєвій дорозі. В знак благословення Владика вручив директору Манжулі Таїсії Сергіївні ікону Пресвятої Богородиці, розповівши про важливість пришестя в світ Христа Спасителя, День Різдва Якого вже скоро відзначатиме Церква, а працівникам роздав іконки всіх святих Київської духовної академії.
В знак подяки від імені всіх співробітників бібліотеки Таїсія Сергіївна подарувала Владиці книгу «Кобзар» Тараса Шевченка та новорічну прикрасу на ялинку.