11.11.2015р.

Черговий проект Свято-Успенського храму «Тематичні зустрічі священика та психолога з учасниками АТО»

11 листопада заступник голови Свято-Успенського духовно-просвітницького центру ієрей Іоанн Шемедюк спільно з психологом Центру медико-психологічної реабілітації Колевою Анною провели першу зустріч в Кіровоградському обласному госпіталі учасниками АТО. Близько 20 хлопців прийшли на зустріч з священиком та психологом. В цей вечір для хлопців підготували справжній кінофорум. Для присутніх був запропонований повчальний та корисний фільм «Форпост», котрий розповідає про життя та благодійну діяльність Банченського Свято-Вознесенського чоловічого монастиря. Після перегляду відбулося обговорення даного фільму. Також, священик відповів на запитання хлопців.
В подальшому планується щосереди в Кіровоградському обласному госпіталі проводити тематичні зустрічі священика та психолога з учасниками АТО.