08.11.2015р.

Новий унікальний проект Свято-Успенського храму – «Дитяча школа журналістики»

Журналістика – для багатьох не просто професія, а спосіб життя. Це цікавість до світу, що оточує, це знайомства і яскраві враження від почутого і побаченого, це можливість постійно перебувати у вирі подій і ділитися своїм баченням з великою кількістю людей. Журналістська діяльність допомагає розвинути творчі здібності, ерудованість і комунікабельність.
При Свято-Успенському храмі буде діяти унікальна школа журналістики для дітей, котрі зможуть тут отримати багато гарних знань, відкрити себе та спробувати працювати у сфері журналістики.
У «Дитячій школі журналістики» дитина зможе:
• Дізнатися, що таке журналістика
• Познайомитися із різними видами та напрямками журналістики
• Навчитися брати інтерв»ю, писати тексти для засобів масової інфорамції
* Працювати над дитячим журналом “Янголятко”
• Навчитися працювати з джерелами інформації
• Познайомитеся з журналістскою етикою
● Попрацювати з кращими професійними журналістами м. Кіровоград
• Спробувати знайти для себе відповідь на питання «Чи підійде мені ця професія?»
Та ще багато цікавого
Також поряд із теорією на дітей чекатимуть практичні завдання, тренінги, ігри. Одним з перших занять стане робота над дитячим православним дитячим журналом «Янголятко».
Координатор проекту – Макаревич Ольга (066)4171314