23.10.2015р.

У Свято-Успенському храмі для дітей недільної школи був організований духовно-просвітницький день «Господь – Творець світу»

23 жовтня в Свято-Успенському храмі для дітей недільної школи був організований духовно-просвітницький день «Господь – Творець світу».
Зібравшись у храмі дітвора разом з священиком Іоанном Шемедюком відправилась у захоплюючу подорож. Спочатку завітали на виставку «Світ джунглів» – унікальна виставка тварин, одна з найбільш цікавих в Україні. Діти з великим зацікавленням подорожували світом живої природи та отримали масу задоволень. Після виставки відправились у храм-мистецтв – Кіровоградський обласний художній музей. Там, художниця Ірина Михайлівна Зонтарія провела екскурсію та розповіла роботи українських митців писаних вугіллям, масляними фарбами, на склі та ін. Всі із захопленням переглянули дитячу виставку 8-річної Марічки Падалко «Барвінки веселкового світу». Далі діти відвідали Спасо-Преображенський собор, де священик Андрій Бобрик розповів про святині храму. Отримавши багато приємних вражень, нових знань та добре зголоднівши всі відправилися до храму на смачний обід. Зігрівшись у теплій хатині та гарно поївши діти відправились на цікаве заняття з художницею Зонтарією Іриною. Спочатку кожен малював те, що йому протягом дня найбільше сподобалось, а далі – кожен малював ангела у своїй дитячій уяві. Чимало дитячих зображень та малюнків, згодом буде перенесено на бум агу А3 формату та допрацьовано з художниками. Після художнього мистецтва діти переглянули мультфільм-казку Г. Андерсена «Ангел» та разом з священиком поговорили про створення Господом ангелів та їх призначення у світі. В цей день діти дізналися про Бога – як Творця нашого гарного прекрасного видимого та невидимого світу, доторкнулися своїм серцем та очима до цікавих екзотичних тварин, переглянули прекрасні роботи створені митцями, котрі фарбами та своїм талантом прославляють Господа і на завершення, зображали на папері ангелів-охоронців та говорили про їх роль у нашому житті.