18.10.2015р.

«Сімейний дивосвіт» у парку Крючкова

18 жовтня у парку Крючкова на території Свято-Успенського храму відбувся захід приурочений до свята Покрови Божої Матері «Сімейний дивосвіт». Захід був влаштований для сімей мікрорайону Миколаївка.
Перед початком заходу до присутніх звернувся заступник голови Свято-Успенського духовно-просвітницького центру ієрей Іоанн Шемедюк: «. З історії та особистого досвіду ми знаємо, як Божа Матір постійно допомагає нам у різних сімейних проблемах та життєвих обставинах. Ми дуже часто приходимо до неї благаючи допомоги за своїх дітей, батьків, близьких нам людей. І знаємо, що Богородиця завжди допоможе та покриє від усякого зла своїм Омофором. Тому у ці дні ми особливо її прославляємо та дякуємо за її безмежну любов до роду людського». Далі до присутніх звернувся благодійник заходу Мамедов Руслан, побажавши усім мирного неба, здоров’я та гарного сімейного відпочинку.
Після вітальних слів дітвору веселили клоуни-аніматори. Дорослі мали змогу поспілкуватися та пограти з дітьми у різні конкурси та ігри: настільний хокей, дартс, волейбол. Найактивніші отримували солодкі призи. Також, кожен зміг випити трав’яного чаю та поласувати солодощами. Окрім розваг та конкурсів на дітей чекав майстер-клас з твістінгу. Майже кожен зміг отримати з балону гарну собачку, жираф або меч. Гарною окрасою свята стали аніматори та казкові герої, котрі активно розважали гостей та пропонували сфотографуватися. Під час заходу кожен зміг гарно провести час з своєю сім’єю та зайти до храму, щоб помолитися до Божої Матері.
Щиро дякуємо храмові Благовіщення Пресвятої Богородиці за надану звукову техніку!