14.10.2015р.

Найкращий подарунок для Божої Матері – проявити милосердя до обездолених людей!

14 жовтня Православна Церква відзначає велике свято – Покрову Божої Матері. В цей день ми особливо вшановуємо та прославляємо Пресвяту Богородицю. З історії ми знаємо, що дане свято започаткувалося і стало загальноприйнятим після чудесного явління Божої Матері для святого Андрія юродивого. Це було особисте чудо для блаженної людини, однак Церква побачила у ньому не просто чудо, котре було показане для конкретної людини, це явлення реально показує усім нам про велике заступництво та покров Матері Божої над цілим світом. Тому дане свято, безпосередньо пов’язане з святим Андрієм Константинопольським. З його житія ми, також, можемо звернути увагу на ще один чудесний випадок: « Одного разу святий Андрій, подібно первоверховних апостолів Павлу був узятий на третє Небо і чув там невимовні слова, які людям не можна чути. (1 Кор. 2, 9). Тут він удостоївся побачити самого Господа Ісуса Христа, ангелів і багатьох угодників Божих, однак святий Андрій дивувався, що не побачив Пресвяту Діву. Він став питати, де Вона, і йому відповіли, що вона спустилася в многобедственний світ, щоб допомагати людям і втішати скорботних.» Це явління показує нам про велику турботу і переживання Богородиці за наш рід людський, про її велике милосердя та готовність допомогти кожному з ким трапилась і хто з вірою просить допомоги у Бога.
Тому в сьогоднішній день ми, як справжні християни та послідовники нашого Спасителя, беручи приклад з Богоматері, також, повинні приділити свою увагу та турботу для нужденних, для тих хто чекає на нас, хто чекає нашої любові та підтримки.
Так, 14 жовтня «Асоціація православних сімей» відвідала будинок пристарілих, поспілкувалися з старенькими дідусями та бабусями, знову втішили та порадували їх своєю присутністю і приготували на обід гарний подарунок – домашні смачні вареники. Божа Матір, допоможи та обгорни своєю любов’ю серця самотніх людей!