10.10.2015р.

Архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф взяв участь у святі «Омофор Божої Матері» при Свято-Успенському храмі м. Кіровограда

10 жовтня, з благословення Високопреосвященнійшого Іоасафа архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського, в Свято-Успенському храмі м. Кіровограда відбулося свято «Омофор Божої Матері». Захід був приурочений святу Покрови Божої Матері, котре Православна Церква буде відзначати 14 жовтня. Цей прекрасний захід розпочався з молебню, який очолив архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф. Перед початком молитви Владика привітав усіх присутніх та нагадав про козаків, які по особливому шанували та прославляли Богоматір, а в час біди єдину надію покладали на Її заступництво. Архіпастир зазначив: «В сьогоднішній день, дивлячись на віру, мужність та патріотизм козацтва, і ми повинні брати з них приклад і бути достойними преємниками наших великих предків».
Після цього архіпастир звершив чинопослідування молебеню перед початком всякої доброї справи. На богослужінні був присутній меценат та постійний благодійник храму Андрій Павлович Райкович. На завершення молебню Владика Іоасаф як Правлячий архієрей Кіровоградської єпархії благословив Андрія Павловича на участь у виборах на посаду міського голови м. Кіровограда. Після молитви Андрій Павлович звернувся до присутніх та висловив подяку архієпископу Іоасафу за його невтомні труди і служіння на благо Святої Христової Церкви, а також побажав усім міцного здоров’я, миру, наснаги та хорошого настрою. Після цього для присутніх та гостей був поставлений концерт: «Совість, де ти?». Під час інсценізації старшокласники-актори спілкувалися з совістю, а та навчала їх справжнім людським та християнським цінностям. В ході концерту свої номери ставили вихованці православного дитячого садочку «Сонечко» (сценка «Курочка-рябуха»), учні недільної школи («Лінь»), учасники юнацького клубу «Лови момент» («Три матері») та учасники молодіжного волонтерського руху «Покров», котрі розповіли у чому полягає суть справжнього щастя та як його можна знайти у своєму житті.
Після духовно-повчального концерту на дітей та батьків чекала розважальна програма. Спочатку для глядачів було запропоноване шоу мильних бульбашок, потім молодь волонтерського руху «Покров» провела для діток майстер-класи твістінгу, квілінгу, виготовлення з бісеру ангелів, подарункових кошиків та листівок, боді-арту. Для юнаків та підлітків був влаштований турнір з настільного хокею. Під час заходу кожен зміг поласувати солодкою ватою. Присутніх також пригощали чаєм та печивом.