20.09.2015р.

Свято «Першого дзвоника» у недільній школі при Свято-Успенському храмі м. Кіровоград

20 вересня в Свято-Успенському храмі м. Кіровоград відбулося свято «Першого дзвоника у недільній школі». Це свято для православних християн розпочалося з богослужіння. Попередньо на Божественну Літургію були запрошені діти з своїми батьками. Тому кожен, у цей воскресний день, мав можливість приступити до Таїнств Сповіді та Причастя. Після завершення богослужіння розпочався святковий концерт. Відкрив захід голова Свято-Успенського духовно-просвітницького центру протоієрей Сергій Новак. У своєму вітальному слові священик зазначив: «Маю велику надію, що кожен учень до навчання віднесеться серйозно та буде брати активну участь у житті храму. І, звичайно, за свою активність, наполегливість, відповідальність і талановитість кожен в кінці навчального року отримає нагороду». Далі глядачів порадував православний юнацький клуб «Лови момент». Товариство інсценізувало наступні морально-етичні сценки на христологічну тематику: «Місце в твоєму серці», «Ти важливий для Бога», «Молитва матері» та декламував твір «Лахмітник». Гарно поставлені сценки донесли до глядачів особливе значення Ісуса Христа, Молитви та Матері у нашому повсякденному житті.
По завершенню концерту до присутніх звернувся заступник голови Свято-Успенського духовно-просвітницького центру ієрей Іоанн Шемедюк, котрий побажав усім наснаги, терпіння та гарних успіхів у навчанні. Потім на дітвору чекала розважальна програма від клоунів. Награвшись і повеселившись досхочу понад 100 маленьких та юних учасників свята отримали у подарунок морозиво. Проте, на цьому захід не завершився, на присутніх чекали цікаві майстер-класи, котрі підготували учасники молодіжного волонтерського руху «Покров». Також, кожен міг взяти участь у конкурсах дартсу, баскетболу та отримати за перемогу хороший приз.
Дякуємо всім хто долучився до організація свята.