13.09.2015р.

Відпочинок на природі православної молоді м. Кіровоград

13 вересня відбулася дружня зустріч двох православних клубів: молодіжного «Покров» , котрий діє при Свято-Успенському храмі та юнацького, котрий діє на базі Свято-Благовіщенського храму. Священнослужителі та керівники клубів вирішили влаштувати для молоді корисний відпочинок на природі.
Отож, зустрівшись, першою справою розпалили багаття та приготували на вогні смачний обід. Після цього, зібравшись у коло, провели знайомство. Кожен мав змогу розповісти про свої вподобання, інтереси та улюблені справи. Смачно поївши, молодь відправилась на спортивні розваги. Спочатку грали волейбол, потім футбол, а на завершення, влаштували змагання по дартсу. Також, всі разом співали українських пісень та влаштовували різні конкурси. За час відпочинку всі досита наїлись запеченої картоплі, підсмаженого сала, кавунів та інших страв. Гарно смакував і чай, приготований на багатті. Загалом, молодь та юнаки дуже були задоволені відпочинком та висловили бажання на майбутнє частіше організовувати подібні неформальні зустрічі.