07.08.2015р.

Другий заїзд дитячого табору«Стежини Добра»

По благословенню Високопреосвященнішого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського, з 2 по 7 серпня відбулася 2 зміна дитячого табору «Стежина Добра». Цього разу на дітвору чекала паломницько-екскурсійна програма в м. Одеса.
Даний єпархіальний проект проводиться в рамках єпархіального святкування 1000-річчя представлення св. рівноап. кн. Володимира та розрахований на формування дружніх відносин між дітьми Кіровоградської єпархії. Тому, контингент, як і першого заїзду «Стежини Добра», так і другого складали діти м. Кіровограду та Новоархангельського благочиння.
Перебування в одеському причорномр’ї відкрило перед дітворою нові горизонти для ознайомлення та пізнання історії Христової Церкви на українських землях. Окремо варто відмітити, що Одеса – це місто, яке прикрашене золотоверхими монастирськими куполами, тому окремою сторінкою у житті «таборят» було відвідання монастирів, де юні паломники могли спостерігати та долучитися до 1000-річних духовних традицій іночеського життя, започаткованих ще в сиву давнину свв. преп. Антонієм та Феодосієм Києво-Печерськими. За період зміни молодь відвідала Свято-Пантелеімонівський, Свято-Іверський, Свято-Успенський, Свято-Ільїнський монастирі та Одеську духовну семінарію.
Досить цікавою виявилася екскурсія в музеї Археології. Перед нашим поглядом постали цілі століття з життя наших предків: кіммерійців, скіфів, сарматів, слов’ян. Колекції нумізматики та пам’ятників Древнього Єгипту вражають своєю древністю та оригінальністю.
Захопливим стало відвідання музею воскових фігур. Діти змогли побачити «майже живих» персонажів зі своїх найулюбленіших мультфільмів.
Незабутньою стала прогулянка по морю на поромі. Одну годину ми насолоджувалися прекрасними пейзажами «жемчужины у моря».
Також діти мали змогу відвідати океанаріум та побачити красу морських глибин.
Неможливо уявити дитинство без іграшок та без гойдалок. Неможливо дітям проходячи біля луна-парку не спробувати підкорити веселі гірки та стати учасниками інших розваг. І ще одна мить, і одеський луна-парк був опанований кіровоградцями.
Звісно, нереально повернутися з Одеси з порожніми руками, без подарунків рідним. Такі подарунки ми виготовили самостійно. Назбиравши на березі Чорного моря різного каміння, дітвора зуміла виготовити своїми руками мильниці, підставки для засобів гігієни та письмових ручок.
Кожного вечора учасники зміни переглядали відеофільми на тематику одвічних християнських цінностей. Опісля відбувалося коротке обговорювання сюжету кінострічки з формуванням правильних висновків, котрі повинні слугувати своєрідними дороговказами на шляху правильного формування підростаючого покоління.
Ну звісно, що Одеса і море – речі нероздільні. Тому всю нашу зміну розбавляло море, блакитний бриз та сонячний пляжний пісок.
За спиною учасників «Стежини Добра» цього року цікавий відпочинок на берегах Азовського та Чорного морів, а попереду………незвідані куточки нашої Батьківщини. Якщо ти юний та бажаєш поринути у незабутній світ пригод? В чудову атмосферу радості і дружби? Ти готовий до активного відпочинку? Приєднуйся до нас! Ми будемо раді тебе бачити.
Наша адреса: м. Кіровоград, вул. Авіаційна 63а, Свято-Успенський храм (р-н. Новомиколаївки), свящ. Сергій Новак тел.0997737136 0671352767