24.05.2015р.

Екзамен в недільній школі при Свято-Успенському храмі м. Кіровограда

24 травня в недільній школі при Свято-Успенському храмі м. Кіровограда закінчився черговий навчальний рік. В ході навчального процесу було проведено чимало заходів: екскурсій, концертів, святкових програм, дозвілля, – тому цей рік виявився дуже цікавим, насиченим і пізнавальним. Проте, в недільній школі дітвора має змогу не лише гарно відпочити, проявити і розвинути свої таланти, але й отримати духовні знання.
Для того, щоб закріпити пройдений матеріал і оцінити старання та наполегливість учнів у Воскресний день після богослужіння був проведений екзаменаційний іспит. Екзамен здавали учні молодшої (7-9 років) та старшої групи (10-12 років). На іспиті викладачі школи дітей оцінювали за знання пройденого матеріалу, стан навчального зошита, активність учня у діяльності недільної школи, за письмовий твір-есе «Храм у моєму житті» та відвідування і послух при Воскресних богослужіннях.
Приємно було бачити, що багато учнів з великою серйозністю віднеслися до всього навчального процесу, зокрема екзаменаційного іспиту, за що і отримали відмінні оцінки і подяку від своїх наставників.