26.04.2015р.

День жінок-мироносиць в Свято-Успенському храмі

У Православній церкві третій тиждень після Пасхи носить назву: Тиждень святих жінок мироносиць та Йосипа праведного – день пам’яті цих святих жінок, разом з якими в цю неділю відбувається пам’ять Йосипа Аримафейського і таємного учня Ісуса Христа Никодима.
Цей день, а також тиждень після нього, є християнським жіночим святом, коли родичі, друзі і діти вітають своїх близьких жінок – дружин, матерів, сестер.
В цей день, у Свято-Успенському храмі , була відслужена Божественна Літургія, молебень за мир та заупокійна літія. Багато жінок мали змогу причаститися та отримати духовні настанови від духовенства храму під час сповіді, а також молитовно пам’янути своїх померлих родичів.
Після цього для всіх жінок силами дитячого садку, Недільної школи та молодіжного клубу «Лови момент», котрі діють при Свято-Успенському духовно-просвітницькому центрі, було організовано дійство – «Великоднє чудо». Наші мами та бабусі мали змогу спостерігати такі сценки як – «Жінки-мироносиці», «У палаці у Тіберія», «В пошуках сонця». На початку концерту до всіх присутніх звернувся протоієрей Сергій Новак, який поздоровив усіх жінок зі святом.
Особливе захоплення у глядачів викликала сценка «В пошуках сонця», де малеча у костюмах, як справжні курчата шукали сонце, а інші звірята їм допомагали в цьому. Також сподобалася гра дівчат з клубу «Лови момент», котрі зображали жінок-мироносиць.
Старання дітлахів та гарна гра більш дорослих учасників не залишилася без гучних оплесків глядачів. На сам кінець мами та бабусі отримали квітки, як символ нашої любові та величезної поваги.
Також малеча була запрошена за солодкий стіл.