04.04.2015р.

Соціальна Літургія в Свято-Успенському храмі!

В дні Великого посту православні віряни приступають до святих Таїнств Сповіді і Причастя, щоб гідно зустріти свято Воскресіння Христового – Пасху. Цю духовну потребу мають усі віруючі люди, отож і ті, які в силу обставин обмежені у своїх фізичних можливостях або перебувають у сиротинцях.
4 квітня, в Лазареву суботу, вперше у Свято-Успенському храмі м. Кіровоград була проведена соціальна Літургія. Під час Богослужіння були присутні діти сироти з «Центру соціальної реабілітації», діти з «Кіровоградського обласного о’єднання батьків дітей з особливими потребами» та Кіровоградського обласного відділення ВБО “ВМ ЛЖВ”. Близько 15 дітей приступили до таїнств Сповіді та Причастя.
«Сьогодні благодать Святого Духа зібрала нас усіх тут. Щиро вітаю вас із Причастям Святих Христових Таїн. Причастя – це особливий момент, коли людина має можливість з’єднатись із своїм Творцем. Кожне Причастя освячує наші душі і тіла, щоб ми, освятившись, далі йшли шляхом подвигу нашого християнського життя», – сказав, у своєму пастирському слові до підопічних ієрей Іоанн Шемедюк. Після Божественної Літургії кожна дитинка отримала просфору та м’яку іграшку.