09.03.2015р.

Місіонерська літургія

8 березня в Свято-Успенському храмі Кіровограда була відслужена місіонерська Літургія з поясненням змісту і значення основних моментів православного богослужбового чинопослідування у формі богословських коментарів духовенства храму.
Це була перша спроба в нашому храмі саме в такому форматі долучити віруючих до розуміння Божественної Літургії. Без сумніву, таке богослужіння дало можливість віруючим краще зрозуміти хід служби і ще більш осмисленіше брати участь у звершенні Літургії.
Можна зазначити що проповідь, сказана священиком після читання Євангелія в звичайні дні, сьогодні фрагментарно розтягнулася на всю службу і кожне слово сказане з амвона красномовно було підтверджено діями та піснеспівами, котрі пов’язані з Божою службою.
За Богослужінням співав молодіжний хор Свято-Успенського храму.