05.02.2015р.

Прихожани каплички в честь ікони Божої Матері «Утоли моя печали» відсвяткували свій перший маленький ювілей – 1 рік богослужбового життя

Прихожани каплички в честь ікони Божої Матері «Утоли моя печали», що знаходиться у відділені патології вагітності міського пологового будинку номер №1 (на Миколаївці), відсвяткували свій перший маленький ювілей – 1 рік богослужбового життя. Рік тому, стараннями духовенства міста, було облаштовано молільну кімнату, яку освятив Високопреосвященнійший архієпископ Кіровоградський і Новомиргорордський Іоасаф. На теперішній час молитовна кімната відкрита щоденно, а по середам клірики Свято-Успенського храму звершують молебні, спілкуються з персоналом та майбутніми мамами. У капличці знаходиться ряд святинь: ікона Божої Матері «Утоли моя печали», мощі свт. Пітирима Тамбовського. Дуже приємно чути від лікарів думки щодо доцільності такого святого місця у пологовому будинку. Адже у відділені патології знаходяться вагітні, які потребують особливої підтримки, в тому числі духовної. Пацієнти до молитовної кімнати приходять щодня, просячи допомоги та підтримки у Бога та Божої Матері у далеко непрості моменти свого життя.
Голова Свято-Успенського духовно-просвітницького центру, прот. Сергій Новак, очолив молебень, в кінці якого прочитав молитву за мир в Україні. Після богослужіння священик Сергій привітав всіх присутніх з маленьким ювілеєм та розповів історію «Про двох немовлят».
Молебень, який був відслужений сьогодні, був наповнений милозвучними та гармонійними піснеспівами у виконанні хору духовенства Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці Кіровограда. Після богослужіння священики заспівали духовний концерт, виконавши ряд колядок та ліричних пісень на духовну тематику. Регент хору та ключар Кафедрального собору, прот. Володимир Кашлюк, розповів про традиції колядування на Україні та про велике значення молитов Божої Матері, Якій було присвячено декілька пісень.
На завершення всі присутні були окроплені святою водою та отримали у благословення ікони Різдва Христового.