16.01.2015р.

Лекція в Кіровоградському професійному училищі соціального обслуговування

16 січня в Кіровоградському професійному училищі соціального обслуговування заступник голови Свято-Успенського духовно-просвітницького центру ієрей Іоанн Шемедюк прочитав лекцію на тему «Що принесло у світ народження Христа? Традиції святкування Різдва Христового» для представників громадської організації «Вища школа».
Спочатку зі словом привітання до присутніх звернувся голова організації Барно Олександр Миколайович. Після чого до слова був запрошений ієрей Іоанн Шемедюк. Перед тим, як висвітлити тему зустрічі священик розповів слухачам про діяльність Свято-Успенського духовно-просвітницького центру, підкресливши, що в церковній общині кожен чи то в маленькому, чи в юному, чи в молодому, чи в зрілому віці може себе реалізувати у славу Святої Церкви.
Далі всі разом переглядали фільм «Різдво», в якому основний акцент був поставлений на традиціях святкування Різдва Христового у світі. Після чого говорили про основну суть свята пришестя у світ Сина Божого.
На завершення кожен бажаючий зміг задати запитання та отримати відповідь.