08.01.2015р.

На другий день Різдва Христового архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф звершив службу в Успенському храмі міста Кіровограда

8 січня Керуючий Кіровоградською єпархію архієпископ Іоасаф відвідав храм Успіння Божої Матері, що в Кіровограді, де звершив Божественну літургію. Співслужили Владиці секретар єпархії прот. Роман Кондратюк, клірики Кафедрального собору та Успенського храму.
Після Літургії Владика звернувся до прихожан з вітаннями, вказавши, що Свято Різдва – це особливе торжество, якого прагнуть віруючі душі православних християн. Храмовий хор і хор священнослужителів подарували прихожанам особливі різдвяні пісне співи – колядки.
Після закінчення Літургії відбувся концерт, який приготували дітки на чолі з ключарем Успенського храму прот. Сергієм Новаком. Глядачі з посмішкою і веселими очима споглядали дійство. Дітлахи подарували всім радість та казку, а ще перенесли всіх людей у Віфлеєм, де народився Христос. Всім маленьким прихожанам і артистам Владика Іоасаф вручив пакунки з солодощами.