29.12.2014р.

Вихованці недільної школи, що діє при Свято-Успенському духовну-просвітницькому центрі Кіровограда звершили паломництво до м. Києва

29 грудня, з благословення Високопреосвященішого архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, вихованці недільної школи, що діє при Свято-Успенському храмі м. Кіровограда, звершили паломництво до м. Києва.
Поїздка розпочалася молебнем для подорожуючих. Столиця дітвору зустріла свіжою зимовою прохолодою та обіцянкою морозного вечора. Але хороший передріздвяний настрій та бажання долучитися до духовних традицій Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври стали гарантами цікавої подорожі.
В першу чергу маленькі паломники звершили молитовне поклоніння преподобним і богоносним Києво-Печерським святим отцям та дізналися про чудо нетління мощей. Величні Свято-Успенський та Трапезний храми Верхньої Лаври вразили учасників паломництва своєю архітектурою та історією. Цікавими стали відвідини музею мініатюр, де можливо було побачити підковану блоху, троянду з діаметром меншої від волосини та інше. Смачною частиною подорожі стало частування обіду в лаврській трапезній. В другій половині дня група відвідала палац «Україна», де дітвора стала глядачами новорічної казки-вистави «Подорож у Новорічному часі». Без перебільшення можна зазначити, що організатори концерту використовуючи таланти дітей та дорослих (декламація, хореографія, гумор, спів), як інструмент, повідали всім присутнім про наступні неоціненні євангельські доброчинності людини: прощення образ та просіння вибачення. Мораль казки є досить актуальною напередодні Нового року, адже вступивши в Новий рік з «серцем», яке простило образи та просить прощення, означає розпочати ще один рубіж свого життя з чистої сторінки.
На завершення кіровоградці відвідали головну ялинку України, яка знаходиться на Софійській площі м. Києва.
Досить втомленими, але з добрим настроєм та приємними спогадами кіровоградці повернулися додому, обмірковуючи над місцем своєї подорожі у період майбутніх весняних канікул.