23.12.2014р.

Прихожани Свято-Успенського храму подарували продуктові набори нужденним дідусям та бабусям

23 грудня заступник голови Свято-Успенського духовно-просвітницького центру ієрей Іоанн Шемедюк разом з прихожанами храму привітали з днем святого Миколая 10 престарілих та одиноких людей р-ну Миколаївка м. Кіровоград.
У подарунок дідусям та бабусям священик та прихожани принесли іконку Божої Матері Єлисаветградської та продуктовий набір (крупи, борошно, олія, цукор, картопля). Напередодні община Свято-Успенського храму збирала продукти аби на свято привітати самотніх людей.
Від імені усіх відвідуваних висловлюється велика подяка прихожанам Свято-Успенського храму м. Кіровоград за їх милосердя, небайдужість та справжню християнську любов до нужденних.