28.09.2014р.

28 вересня з благословення архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа Свято-Успенський духовно-просвітницький центр організував акцію «Подорож у зоосвіт». У воскресний день волонтери спільно з кліриком Свято-Успенського храму ієреєм Іоанном Шемедюком та членами «Кіровоградського обласного об’єднання батьків дітей з особливими потребами та інвалідів» відвідали, на благодійній основі, виставку мавпочок.
Ця подорож у зоосвіт виявилась дуже корисною, оскільки, дітвора змогла доторкнутись до дивовижного світу природи, а батьки − поспілкуватись з священиком. На виставці було презентовано 26 видів мавпочок та декілька видів птахів.
В кінці екскурсії голова «Кіровоградського обласного об’єднання батьків дітей з особливими потребами та інвалідів» Бондарєва Анна Валеріївна подякувала від імені усіх батьків та дітей владиці Іоасафу та всім хто долучився до організації цього заходу: «Дуже приємно, що сьогодні Церква не стоїть осторонь наших проблем, а намагається підтримати та допомогти нести наш життєвий хрест. Від імені всіх батьків висловлюю щиру вдячність архієпископу Кіровоградському і Новомиргородському Іоасафу за надану підтримку та небайдужість, а також, священику Іоанну Шемедюку та волонтерам, котрі сьогодні провели нам цікаву екскурсію».
«В сьогоднішній день я вперше зустрічаюсь з такою кількістю дітей, що мають особливі потреби. Я вдячна Богу, за те що Він дає нам можливість подарувати радість та частинку свого тепла цим діткам» − зауважила волонтер Пархомчук Діана.