26.09.2014р.

Православно – юнацький клуб “Carpe diem”

По благословенню керуючого Кіровоградською єпархією, Високопреосвященнішого архієпископа Іоасафа, у вересні 2014 року на базі Свято – Успенського духовно – просвітницького центру був утворений православно – юнацький клуб “Carpe diem” (Лови момент).
Учасниками молодіжки стала дітвора, котра активно приймала участь у житті православного табору “Стежина Добра”. Майже всі вихованці найстаршого загону відгукнулися на пропозицію про утворення підліткового союзу, який би об’єднав молодих людей не лише однакових за віком, а й рідних по вірі.
7 вересня вперше відбулося зібрання учасників “Лови Моменту”, які за чаєм поринули у приємні спогади перебування у таборі, переглядаючи відео та фотографії з “Стежини Добра”. Друга половина зустрічі вилилася у більш активне русло. Для клубістів був проведений чемпіонат по настільному хокею серед дівчат та хлопців. Закінчилася наша перша зустріч нагородженням чемпіонів та частуванням морозива.
Два наступних зібрання пролили світло на діяльність товариства, котре назвали “Carpe diem”, що в перекладі з латинської мови означає “Лови Момент”. Назва співпала з векторами діяльності клубу. Ми закликаємо цінувати кожну мить, кожен день існування, який, як і саме життя, ніколи не повториться та використовувати кожен сприятливий випадок, який може змінити на краще все буття людини.
Зараз клуб готується до проведення майстер – класів та інсценізації вистави “Країна Навпаки”, яка буде поставлена на святі “Першого дзвоника” у недільній школі при Свято – Успенському храмі Кіровограда. У найближчому часі планується реалізація декількох проектів, які сприятимуть популяризації моральних цінностей та здорового способу життя.
Якщо тобі чотирнадцять років і ти небайдужий до проблем сьогодення – приходь до нас. Ми збираємося щонеділі о 16.00 в Свято – Успенському храмі.