22.09.2014р.

В Свято – Успенському духовно – просвітницькому центрі пройшло перше заняття для дітей з особливими потребами

21 вересня з благословення архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, в день святкування Церквою Різдва Божої Матері, на базі Свято-Успенського храму Кіровограда пройшло перше заняття для діток «Кіровоградського обласного об’єднання батьків дітей з особливими потребами та інвалідів».
Спочатку відбулося знайомство нових друзів, котре проходило в ігровій, розважальній формі. Після чого перед дітками було поставлене завдання – відгадати назву свята, яке в той день відзначав увесь православний світ. Як тільки дітвора відгадувала загадку, перед ними відкривалася одна буква зі слова назви празника. Таким чином, при допомозі загадок вони повинні були відкрити усі букви назви торжества – «День народження Богородиці». Далі священик Іван Шемедюк нагородив дітей за їхню старанність та кмітливість солодощами і розповів про життя Іоакима та Анни. Після цього діти переглянули відео-мультфільм, в котрому розповідалось про батьків Діви Марії, Її народження та перший прихід до храму. Згодом Юля Сербіна провела майстер – клас з ліплення солоного тіста. Всі разом власноруч виробляли та розмальовували фарбою звіряток. На завершення було зроблене перше спільне фото. З святковим настроєм та почуттями великої радості учасники заходу розійшлися по своїх домівках.
Заняття для дітвори з особливими потребами будуть проводитись щотижня.
Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до волонтерської діяльності!
Контакти: 0994910512, 0682937968 – священик Іван Шемедюк