21.09.2014р.

Блаженніший Митрополит Онуфрій відвідав Свято-Успенський храм нашого міста

Його Блаженство Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, в рамках архіпастирського візиту в Кіровоградську єпархію відвідав Свято-Успенський храм нашого міста. Предстоятель Української Православної Церкви зустрівся з ктитором храма Андрієм Павловичем Райковичем. В ході спілкування Андрій Павлович розповів про історію спорудження храму, про нинішню стадію будівництва та попросив первосвятительських молитов, аби вже в скорому часі освятити цей храм. В свою чергу, Блаженніший владика Онуфрій підніс свої молитви до Милосердного Господа та Божої Матері з проханням про перебування Божої благодаті на всіх тих людях, які мають відношення до зведення храму, щоб і на цьому місці вже через короткий проміжок часу прославлялося ім’я Господнє. На завершення бесіди Андрій Павлович та всі присутні отримали з побажаннями доброго здоров’я, миру та злагоди благословення Митрополита Онуфрія.