19.09.2018р.

Святкування Всенародного дня Тата

16 вересня на території Свято-Успенського храму в парку імені Крючкова Кіровоградська єпархія Української Православної Церкви ініціювала проведення святкування Всенародного дня Тата.
Розпочав захід Високопреосвященніший митрополит Іоасаф: «Я вас вітаю з сьогоднішнім святом, яке вже святкують у всіх країнах світу. Надзвичайно багато сказано і написано про мам, тому було б несправедливо забути про батька, адже він є головою сім‘ї. Я бажаю, щоб ваші сім‘ї були щасливими, щоб мама з татом проявляли до дітей турботу і батьківську любов …».
Після слова Владики всіх присутніх привітали духовенство Кафедрального Собору на честь Різдва Пресвятої Богородиці, виконавши духовно-музичні пісеспіви «Батьку» та «Вера вечна, вера славна».
Згодом на сцені запанував вир танцю, який подарував глядачам народний хореографічний ансамбль «Світанок» під керівництвом художнього керівника та головного балетмейстера – члена національної хореографічної спілки України – Максима Печененка.
У театралізованій постановці «Поїздка на Багами» від прихожан Свято-Успенського храму була ще раз підтверджена істина, що повноцінна сім’я – це мама, діти і обов’язково тато.
Оригінальним сурпризом вихованців недільної школи Свято-Успенського храму для своїх татусів став фільм «Тато може все», у якому дітвора ділилася враженнями про своїх тат.
Під завершення концертної програми між татками були влаштовані конкурси, після яких ключар Свято-Успенського храму протоієрей Сергій Новак звернувся до сильної половини людства з закликом відповідального батьківства та реальної участі у всіх сферах життя своїх дітей.
У другій половині святкування всіх присутніх порадували своїм виступом учасники організації «Сильна Олександрійщина» під керівництвом Олексія Чижа. Під завершення виступу стронгменів у парку почали паралельно діяти декілька локацій на яких діти каталися верхи на конях, пригали на батуті, брали участь в боді-арті, грали настільні футбол, хокей, теніс, мали змогу відчути себе маленькими поліцейськими та ласували чаєм, смаколиками, морозивом та солодкою ватою.
В період заходу всі присутні отримали буклети з інформацією про відповідальне батьківство, подарунки — магніти та могли переглянути виставку на якій були представлені фотографії юних прихожан Свято-Успенського храму зі своїми татами.
Плекаємо надію що даний захід стане гучною відповіддю сучасному виклику сирітству і безвідповідальному батьківству.