20.05.2018р.

Останній дзвінок в Недільній школі

20 травня в Недільній школі при храмі Успіння Пресвятої Богородиці відбулося свято Останнього Дзвоника. За Богослужінням, яке очолив керівник Свято-Успенського духовно-просвітницького центру протоієрей Сергій Новак, хлопці зі старшої та середньої групи прислужували батюшці у вівтарі. А в заключній частині Літургії всі вихованці Недільної школи, разом приступили до Чаші, причащаючись Святих Тіла і Крові Господа Ісуса Христа.
Після закінчення Богослужіння весь викладацький склад і учні вирушили в міні-похід лісовим масивом Новомиколаївки.
Теплий весняний дощ вніс в подорож свої невеликі корективи, змусивши всіх учасників сховатися під дощевиками і парасольками, але аж ніяк не змінивши плани. Багаття, ігри та веселий настрій були невід’ємною частиною цьої недільної подорожі.
Метою подібних заходів в Недільній школі є єднання душ не тільки на спільній молитві під час Літургії, а й спільність інтересів та дозвілля дітей.
Йдучи на літні канікули, Недільна школа, уповаючи на милість Божу, сподівається, що в майбутньому навчальному році її учні знову зустрінуться, щоб оволодіти знаннями, які допоможуть їм стати ближче до Бога і глибше пізнати справжню православну віру.