09.04.2018р.

Алея «Успенських Писанок»

Христос Воскрес!!! Щорічне богослужіння у Православних храмах з нагоди свята Пасхи Христової є воістину дивовижним і надзвичайним. Нічна служба, яка є поєднанням Пасхальної полуношниці, Пасхальної заутрені(хресного ходу), пасхальної утрені, зі співом святкового канону та Божественної Літургії. І всі ці молитвослів’я помножити на багаточисельне звернення священика «Христос Воскресе» і відповідь прихожан «Воистину Воскресе». Плюс роздача вірянам Благодатного Вогню і христосування священнослужителів зі своїми парафіянами. Фінальний акорд – приношення вірних і їх самих освячує священик відповідною «порцією» святої води. Дійсно, справжній «Праздников празник и Торжество из Торжеств».
Священне Писання, традиція Православної Церкви і досвід людей, які в ній спасаються яскраво свідчать, що миряни – це «царське священство, яке повинно звіщати чесноти Самого Бога»(1 Пет. 2, 9). Тому прихожани, так само, як і пресвітери церковні, покликані не просто до споживацької моделі спілкування з Богом, а до творчого служіння при храмі і для Церкви Христової.
В контексті сказаного, у пасхальному служінні саме мирян особливої уваги може заслуговувати церковне подвір’я, яке зусиллями саме віруючих людей може стати місцем проповіді і свідченням людської любові до Божого храму.
Тому прихожани Свято-Успенського храму вирішили приділити свій передпасхальний час і для декорації церковного подвір’я, виготивши та прикрасивши 10 великих декоративних Пасхальних Писанок. Скільки радості і водночас приємного здивування можна було спостерігати на обличчі тих, хто приходив освячувати Пасхальний кошик. «Успенські Писанки» додали неймовірно потужний пасхальний настрій всім відвідувачам Свято-Успенського храму.
А на другий день Пасхи була влаштована фотосесія з творцями проекту «Алея Успенських Писанок», які відчули відчуття своєї реальної необхідності, потрібності і затребуваності у житті свого Свято-Успенського храму.
Побачити та сфотографуватися біля «Алеї Успенських Писанок» можна буде щонеділі у продовж до свята відання Пасхи у першу половину дня.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!