21.01.2018р.

«Різдво на Миколаївці»

Прихожани Свято-Успенського храму – це справжні «гурмани духовної їжі», які люблять порадіти Різдву Христовому тривалий період. За неділю до 7 січня зусиллями парафії були проведені роботи по підготовці до найулюбленішого зимового свята, а саме: написання сценарію, праця з дітворою у театральних гуртках, розміщення банерної реклами з розкладом різдвяних церковних святкувань, встановлення центральної ялинки району Новомиколаївки біля храму, виставлення сцени та декорацій для вистави. А вже 14 січня, після Божественної літургії, віряни та гості нашого храму разом великою православною родиною по-сімейному пораділи народженню Богомладенця Іісуса на заході під назвою «Різдво на Миколаївці», що відбувся на території нашої церкви.
Розпочався концерт з виступу народної хорової групи «Нива» Созонівського сільського Будинку культури Кіровоградського району. Далі на всіх присутніх очікувала захоплююча подорож у світ дитячої казки «Різдвяний дід» та Віфлеєму часів приходу Месії. Генератором гарного настрою стали ігри, конкурси для дітей та дорослих за участю новорічних персонажів та хоровод навколо ялинки. Згодом порадували прихожан та гостей своїм співом колядок наступні хорові колективи «Гарний настрій», «Струни душі» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» та хор нашої недільної школи. Весь захід розбавляло чаювання з смаколиками. Фінальним акордом став сюрприз від фото-школи – фото з сніговиком Олафом на фоні храму.
Незважаючи на мороз, вдалі інсценізації юних акторів, виконання колядок різними колективами, гра Метелиці, інтриги від капосниці Баби – Яги, конкурси від лисиці Аліси та кота Базіліо, привітання Діда Мороза та Снігуроньки подарували дорослим можливість згадати своє дитинство, дітям – масу позитивних емоцій та радості, а всім загалом – різдвяний святковий настрій та веселі посмішки.
Бажаємо всім радості від народження младенця Христа на цілий рік! Христос Рождається! Славімо Його!