02.01.2018р.

Прихожани Свято-Успенського храму готуються до Різдвяних святок

Всім відомий факт, що православні України по особливому відносяться до свята Різдва Христового. З під пера багатьох відомих на весь світ композиторів та народних аматорів народилася велика кількість неймовірно красивих колядок – піснеспівів, у яких прославляється Новонароджений Христос. А чого варті театралізовані дійства, вертепи, які демонструються після богослужінь Різдвяного циклу. Особливої уваги заслуговують вертепи-декорації при храмах, які є невід’ємним атрибутом окраси православних церков на період різдвяних святок.
Цього року прихожани Свято-Успенського храму по особливому готуються до Різдвяних свят. Всі творчі зусилля Свято-Успенського духовно-просвітницького центру сконцентровані на організації заходу «Різдво на Миколаївці», який буде відбуватися 14 січня. Написання сценарію свята, робота з юними акторами, прикрашання ялинок, розміщення банерної реклами заходу, оформлення вертепу-декорації у храмі, запрошення різних мистецьких колективів нашого міста та багато чого іншого – це є обов’язки, які розділили між собою віруючі Свято-Успенського приходу.
Запрошуємо всіх бажаючих розділити радість від події народження Христа з сім’єю Успенського приходу. На всіх присутніх очікує: 8:00 – Божественна Літургія, 10.30: — захоплююча подорож у світ дитячої казки; ігри, конкурси для дітей та дорослих за участю новорічних персонажів; виступ вокальних колективів; хоровод навколо ялинки; сюрприз від фото-школи; чаювання з смаколиками.