12.12.2017р.

Свято-Успенському храму 3 роки

Листопад — грудень 2017 року для прихожан Свято-Успенського храму є знаковими місяцями святкування невеличкого ювілею. Три роки тому , а саме 16 листопада, керуючим справами УПЦ, ректором Київської духовної академії і семінарії митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм було звершене освячення храму в честь Успіння Пресвятої Богородиці. За три роки свого існування, під мудрим керівництвом настоятеля Високопреосвященнішого Митроплита Іоасафа, храм став справжньою духовною перлиною та цілющим оазисом району Новомиколаїки, де віруючі втамовують свою духовну спрагу, спілкуючись та єднаючись зі своїм Творцем і Спасителем.
З нагоди святкування при нашому храмі була відслужена Божественна Літургія та організований дитячий концерт і виставка дитячих творчих малюнків, яка буде експонуватися у храмі до січня 2018р.
Участь у концерті взяли вихованці 3 груп недільної школи. Старша група «Академісти» інсценізували сценку «Михайлів день» у якій показано, що новозавітна праведність – двостороння, не тільки зовнішня – життя по заповідям Божим , але і внутрішня – чистота серця. Театралізоване дійство під назвою «Доброта врятує світ» поставила група «Промені добра». Головний задум «промінчиків» донести глядачам істину, що християни повинні бути проявом світла і любові у житті оточуючих їх людей. Наймолодша група «Православні фіксики» порадували глядачів двома виставами «Неудачный день» і «Червоне зернятко». Останнє представлення всім присутнім ще раз нагадало, що людська совість — це голос Самого Бога у житті людини.
Виставка дитячих творчих малюнків проходила в два етапи. Перший етап – безпосередньо виставка творчих робіт у Свято-Успенському храмі. Другий етап – у приміщенні недільної школи юні художники перед віруючим людом розповіли про свої бажання та ідеї, які вони втілили у своїх роботах. Неймовірно цікаво було поринути у світ «дитячого богослов’я» та почути як уява малечі бачить духовний світ.
На завершення святкування були нагороджені прихожани, які несуть послух викладачів у нашому духовно-просвітницькому центрі, а всіх присутніх пригостили чаєм з смаколиками.