13.11.2017р.

Кіровоградська єпархія взяла участь у роботі V Всеукраїнської конференції керівників єпархіальних відділів у справах сім’ї

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія 13 листопада у місті Києві розпочала роботу V Всеукраїнська конференція керівників єпархіальних відділів Української Православної Церкви у справах сім’ї.
Захід очолив Голова Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї, архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон.
Традиційно форум почався з молебню перед усілякою справою.
На початку заходу Його Високопреосвященство передав благословення Предстоятеля УПЦ та звернувся до присутніх зі словами вітання. Владика підсумував роботу найбільш активних єпархіальних відділів у справах сім’ї та поздоровив новопризначених керівників відділів з призначенням на відповідальну посаду.
Заступник Голови Місії, священик Іоанн Ружицький, повідав присутнім про порядок роботи заходу та наголосив, що завдання учасників форуму: максимально систематизувати досвід роботи з сім’ями на парафіях та здобути нові знання по сучасних формах просвітницької діяльності серед українських родин. «Після проведення форуму будуть видані методичні рекомендації «Сучасні форми роботи з сім’ями на парафіях» для розповсюдження на теренах УПЦ», – підмітив священик.
Особливістю конференції є участь в останній не тільки священиків, але і їх родин.
З благословення Високопреосвященнішого митрополита Іоасафа від Кіровоградської єпархії участь у конференції взяв очільник Свято-Успенського духовно-просвітницького центру прот. Сергій Новак зі своєю сім’єю. Представники єпархії прозвітували про діяльність Асоціації православних сімей Кіровограда та перейняли досвід інших єпархії Української Православної Церкви.
Закінчила свою роботу конференції 16 листопада звершенням Божественної Літургії у Великій церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, яку очолив Голова Місії у співслужінні священиків-керівників єпархіальних відділів.