28.08.2017р.

Митрополит Іоасаф звершив богослужіння Престольного свята храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці

27 серпня напередодні свята Успіння Пресвятої Богородиці Високопреосвященнійший митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф очолив Всенічне бдіння з торжественним винесенням Плащаниці Божої Матері у Кафедральому соборі Різдва Пресвятої Богородиці.
28 серпня 2017 р., в день самого свята, Владика звершив Божественну літургію у Свято-Успенському храмі міста. Перед початком богослужіння митрополита Іоасафа привітали маленькі прихожани — вихованці духовно-просвітницького центру, який діє при храмі. Після цього розпочалося святкове богослужіння.
За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.
В кінці Літургії Владика Іоасаф звернувся до віруючих з архіпастирським словом, у якому розповів про подію Успіння Пресвятої Богородиці, а також привітав усіх присутніх із Престольним святом.
У цей день разом з Правлячим архієреєм молився головний меценат храму Андрій Павлович Райкович, який висловив Владиці щиру вдячність за спільне богослужіння та привітав всіх прихожан храму з Престольним святом.
За богослужінням Керуючий Кіровоградською єпархією в сан диякона рукоположив випускника Волинської духовної семінарії, студента Київської духовної академії Андрія Савельєва.
Після завершення Літургії відбувся концерт, який підготували вихованці духовно-просвітницького центру, а потім всі присутні були запрошені на святкову трапезу.