19.04.2017р.

Дитяча проповідь про Воскреслого Христа

У період святкування Церквою свята Пасхи Свято-Успенський храм м. Кропивницького став своєрідною дитячою проповіддю про Воскреслого Христа. Найперше, що потрапляє до погляду це виставка творчих робіт вихованців художньої студії Свято-Успенського духовно-просвітницького центру «Великоднє диво». Юні християни-художники по дитячому доносять до глядачів зміст Страждань та Воскресіння Господнього. Неможливо, зайшовши до храму, оминути дитячу виставку. Кожен малюнок манить своєю глибиною, щирістю та безпосередністю. Цього року і дорослі прихожани також доклали свої зусилля для естетичного оздоблення храму. Стараннями сімей, які відвідують храм, була організована виставка «Пасхальна писанка». У храм були принесені пасхальні яйця вироблені з різного матеріалу, у різній техніці та оформленні у оригінальній композиції, яка знайшла собі місце біля іконостасу.
Загалом вийшло досить оригінально, і навіть казково, про що свідчили позитивні дивування тих, хто відвідував храм.