17.04.2017р.

Асоціація православних сімей привітала літніх зі святом Пасхи Христової

На другий день Світлого тижня Асоціація православних сімей привітала літніх зі святом Пасхи Христової. Всі Архієрейські Пасхальні послання кожного року піднімають питання правильного святкування дня Воскресіння Господнього. З року в рік там говориться, що свято Пасхи необхідно розділяти з тими, хто з різних причин лишається літургічної радості про Воскреслого Христа, тобто не має змоги в самий день свята відвідати богослужіння. Тому вже гарною традицією є відвідини учасниками Асоціації притулку для літніх «Милосердний самарянин» у дні великих християнських свят. Цьогорічна Пасха не стала виключенням. 17 квітня після урочистого богослужіння прихожани Свято-Успенського храму завітали до своїх друзів з притулку, для яких хористи проспівали частину Пасхальної служби, а батюшка розповів про свято та окропив всіх святою водою. Опісля Асоціацією був організований Пасхальний обід для насельників закладу.
Ще раз на власному досвіді ми переконалися, що дуже важливо у період Великодня ділитися Пасхальною радістю з тими, хто, в силу різних причин, не в змозі сам її відчути.