22.01.2016р.

«Фестиваль вертепів»

У період від Різдва Христового до свята Стрітення Господнього Свято-Успенський духовно-просвітницький центр проводить захід під назвою «Фестиваль вертепів».
Даний проект покликаний залучити як дітей недільної школи, так і прихожан Свято-Успенського храму до активного церковного життя приходу у період зимових православних свят. Учасники фестивалю, а їх було 30 сімей, напередодні Різдвяних свят власноручно виготовили макети вертепів. 14 січня всі вироби були принесені до храму та виставлені на виставку. 22 січня після Божественної літургії всі майстри отримали гостинці, а власникам найкращих семи робіт були презентовані відповідні нагороди та подарунки.
«Фестиваль вертепів» буде проводитися у Свято-Успенському храмі до Стрітення Господнього. Тому запрошуємо всіх бажаючих стати глядачами виставки та ще раз у цьому році відчути радість Різдва Христового.