08.01.2017р.

Виставка творчих робіт юних художників Свято-Успенського храму з нагоди свята Різдва Христового

У Свято-Успенському храмі відкрилася виставка творчих робіт вихованців художньої студії при духовно-просвітницькому центрі присвячена Різдву Христовому.
На цей раз різдвяна виставка мала унікальний характер, оскільки розпочалася з своєрідного захисту дітьми своїх робіт перед прихожанами нашого храму.
Напередодні Різдва Христового керівник художньої студії при Свято-Успенському духовно-просвітницькому центрі Ірина Михалівна Зонтарія організовувала не лише виставку, але і готувала своїх учнів до своєрідного екзамену.
В день Різдва Христового після Божественної Літургії юні художники перед віруючим людом розповіли про свої бажання та ідеї, які вони втілили у своїх роботах. Неймовірно цікаво було поринути у світ «дитячого різдвяного богослов’я» та почути як дитяча уява бачить новонародженого Богомладенця Христа.