08.01.2017р.

Різдво Христове дитячими вустами

В день Різдва Христового у Свято-Успенському храмі після Божественної літургії та неординарної виставки творчих робіт юних художників відбулася постановка театралізованого дійства «Різдвяний вертеп» зусиллями вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру. Глядачі вистави мали змогу ще раз згадати події пов’язані з приходом в світ Бога та отримати естетичне задоволення від гри маленьких акторів. Особливо варто відмітити сюжет з царями, які прийшли на поклоніння до Новонародженого Дитяти. В інтерпретації нашого «Різдвяного вертепу» це не східні волхви-мудреці, а князі українського народу: Володимир Великий, Роман Галицько-Волинський та Богдан Хмельницький. У своїй промові-молитві до Богомладенця Христа великі мужі просять миру для свого народу. Досить цікавою була гра Мошка, який максимум докладає зусиль для того, щоб збагатити себе матеріально та довести країну до банкрутства. Але в світ приходить Бог. Світло заливає темряву та Правда перемагає обман. Такі герої як Мошко та Біда отримають по своїх заслугах, а царя Ірода Смерть забирає з собою. Залишаються прості пастухи та мудрі князі, які у силу своїх можливостей прославляють Месію. Після вистави молоді актори отримали масу овацій та аплодисментів, а прихожани з справжнім різдвяним настроєм розійшлися по своїх оселях.