04.12.2016р.

Батьківські збори Свято-Успенського духовно-просвітницького центру

4 грудня у приміщенні недільної школи Свято-Успенського храму відбулися батьківські збори.
В ході спілкування були обговорені заходи на найближчий період. Працівники центру запропонували батькам наступні теми : сімейний фото-квест «Моя сім’я – православна родина», фестиваль сімейних колядок та вертепів, організація художньої виставки дитячих робіт на Волині, поїздка до Карпат.
Головним предметом спілкування стала тема «Перебування дітей на богослужінні». Всім відомий факт, що можна в школі вчитися, а можна в школу просто ходити. Мабуть, таку тенденцію можна зустріти і на площині церковного життя. Тривалий час ходити до храм, саме ходити, та не розуміти пріоритетів духовного буття, тобто що головне, а що другорядне. Наприклад: яке місце в храмі займає свічка, записки, а яке Причастя та молитва і т.д. По суті говорили над чим необхідно попрацювати батькам, щоб їхні діти виросли живими, а не номінальними християнами. Для цього всі присутні переглянули фільм «5 секретов настоящего мужчины», у якому виводиться своєрідна формула, використання якої дозволить дітям максимально розкрити свій потенціал. Після перегляду кінострічки керівник Свято-Успенського духовно-просвітницького центру прот. Сергій Новак переніс формулу дитячої самореалізації на духовне життя та за допомогою ряду відео-слайдів розповів як можна виховати успішного у духовному відношенні християнина.