21.11.2016г.

Концерт «Під крилами святого архистратига Божого Михаїла» у Свято-Успенському храмі

21 листопада Православна Церква молитовно вшановує святого архистратига Божого Михаїла і інших сил безплотних. На передодні свята, у неділю, для прихожан та гостей Свято-Успенського храму зусиллями духовно-просвітницького центру був організований концерт «Під крилами святого архистратига Божого Михаїла».
В ході заходу ведучі розповіли про історію та зміст свята, а групи недільної школи поставили театралізовані дійства: старша група «Академісти» — виставу «Покаяние потом», середня «Веселі янголята» — «Ванюха – царевич Иоанн», молодша група «Фиксики» — «Троянда».
Серед людей існує прислів’я, що «вустами малюків говорить істина». Дітвора, під керівництвом своїх педагогів, розкриваючи психологію церковного життя віруючих людей підкреслили наступні істини: програшність відкладання приходу до Господа і покаяння на пізніший час; небезпеки стану гордості на шляху духовного вдосконалення; християнська любов змінює навіть закоренілих грішників.
Кожна група порадувала глядачів своїми «ізюминками»: «Фіксіки» — виконанням чудової хореографічної постановки, «Веселі янголята» — живістю театралізації (запалили зал), а «Академісти» — актуальною життєвістю поданого матеріалу на сцені. Всі учасники постаралися на славу, за що і отримали від глядачів масу овацій та аплодисментів.
На завершення заходу всі присутні мали можливість поспілкуватися за частування чаю з булочками.