16.11.2016р.

Екскурсія-паломництво до Свято-Успенського храму

Учні комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відвідали Свято-Успенський храм.
В ході спілкування керівник Свято-Успенського духовно-просвітницького центру прот. Сергій Новак та відповідальна за культурно-просвітницьку роботу ліцею «Сокіл» Іващенко Світлана Миколаївна розповіли дітям про призначення церковного начиння , яке використовується за богослужінням Православної Церкви. Взявши за наочність такі речі, як євхаристичний набір, хрестильний ящик, богослужбове Євангеліє, кадило та інше юним християнам було пояснено про зміст Божественної Літургії і таїнств Хрещення та Євхаристії.
Наступним місцем ознайомлення стали клірос та дзвіниця, де кожен учень міг продемонструвати свої музичні вміння.
На завершення всі присутні були запрошені до частування чаю з печивом у приміщення недільної школи та перегляду християнського мультфільму «Твій Хрест».