24.10.2016р.

Вихованці Свято-Успенського духовно-просвітницького центру звершили поїздку до Києва

24 жовтня вихованці Свято-Успенського духовно-просвітницького центру звершили поїздку до Києва. Розпочалося наше паломництво з молитви для подорожуючих.
Нічна дорога до столиці, чудова та згуртована компанія, гарний настрій, передчуття чогось прекрасного і невідомого – перші супутники нашого неординарного паломництва.
Києво-Печерська Лавра зустріла нас духовною величчю, своїми золотоверхими куполами та мелодією дзвонів.
В період 5 годин дітвора ознайомлювалася з зовнішньою величчю Лаври: архітектурою, історією храмів та територією на якій були побудовані лікарні, богадільні, школи, друкарні та інші будівлі соціального призначення. У ході екскурсії саме на прикладі монастиря, заснованого святими преп. Антонієм та Феодосієм, прот. Сергій Новак розкрив значення Православ’я, як культуро-формуючої релігії.
Звісно, найдорогоціннішим у Лаврі є мощі святих угодників Божих. Перед поїздкою батьки, діти яких мали паломничати до Києва, отримали завдання: ознайомити своїх чад з житіями преподобних Києво-Печерських. Тому перед входом в печери нашим екскурсоводом стали самі наші юні християни, які по черзі розповіли для учасників подорожі про богоносних отців.
Наситивши душу молитвою, ми не забули наситити і своє тіло, відвідавши трапезну древньої обителі.
Фінальним акордом поїздки стали відвідини аквапарку юрського періоду «Dream Island».
Враженість, море позитиву, «зашкал» емоцій, наснага та натхнення стали сателітами нашого повернення до рідного та найкращого Елисаветграду.
Залишилося у наступний воскресний день подякувати Господу за подаровану можливість звершити таку прекрасну подорож. Слава Богу за все!