05.10.2016р.

Молебень у міському пологовому будинку №1

5 жовтня керівник Свято-Успенського духовно-просвітницького центру прот. Сергій Новак відслужив молебень для персоналу та насельників пологового будинку №1.
Декілька місяців поспіль у пологовому будинку не відбувалися богослужіння, причиною чого став капітальний ремонт у відділенні патології, де і знаходилася молитовна кімната. На сьогодні керівництво даного закладу виділило кімнату для богослужбових цілей. Зусиллями єпархіального управління Кіровоградської єпархії та адміністрації пологового будинку була облаштована молитовна кімната.
Відновлюючи діяльність молільні, було відновлено і церковні традиції пологового будинку. Молитовна кімната відкрита кожного дня. Жінки, які тимчасово перебувають у відділенні патології мають можливість кожного дня прийти до «маленького храму» та попросити допомоги у Господа, Божої Матері, святих у один з найвідповідальніших періодів свого життя. Кожної середи у пологовий будинок приходить священик, який звершує молебень та спілкується з охочими.
Приємно, і мабуть в корінь правильно, що у закладах в яких турбуються про фізичне здоров’я, починають думати і про здоров’я душі.