27.09.2016р.

Прихожани Свято-Успенського храму привітали колектив та насельників Кіровоградського Обласного госпіталю ВВВ зі святом Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього

Нажаль, не кожна людина може стати учасником Божественної літургії, яка звершується з нагоди великих християнських свят у дні робочого тижня. До таких категорій людей особливо відносяться лікарі та хворі люди. Тому у прихожан Свято-Успенського храму сформувалася гарна традиція у дні двунадесятих празників після Божественної літургії розділяти радість свята з тими, хто в силу об’єктивних причин не зміг бути присутнім на богослужінні.
27 вересня прихожани Свято-Успенського храму привітали колектив та насельників Кіровоградського Обласного госпіталю ВВВ зі святом Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього.
Для всіх присутніх був відслужений заздравний молебень. У своєму слові протоієрей Сергій Новак привітав молільників зі святом і побажав допомоги Божої у несінні свого життєвого хреста та бути подібними до галатійських християн, які жили, так, як ніби перед ними був розіп’ятий сам Христос.
На завершення всі присутні приклонилися до Хреста, який привезли з Ієрусалиму та були окроплені святою водою.