11.09.2016р.

Концерт «Свято першого дзвоника в недільній школі» при Свято-Успенському храмі

11 вересня у Свято-Успенському духовно-просвітницькому центрі відбувся концерт «Свято першого дзвоника в недільній школі». Після завершення Божественної літургії був відслужений молебень для тих, хто навчає та навчається. Всі присутні педагоги та учні отримали благословення на новий навчальний рік.
Для прихожан та гостей нашого храму була поставлена казка «Як навчитись робити добро». Дитячими вустами була проголошена істина, що робити добро в своєму житті може кожен. Для цього необхідно мати серце, яке б могло вмістити тривоги та біль ближніх. В ході театралізованого дійства було яскраво продемонстровано як можна допомагати людям різних соціальних категорій.
Цікавою була вистава «Один день з життя «святих» семінаристів». В основі сюжету лежить історія діалогів совісті з трьома семінаристами, які здають екзамен. Кульмінацією сценки стають висновки вихованців духовного навчального закладу , а саме: треба завжди надіятися на Бога та дослухатися до власної совісті, ніколи не можна списувати, адже це – обман, та не бути фарисеєм, тобто вихвалятися своїми знаннями та вміннями перед своїми однокласниками.
Захід розбавляли хореографічні постановки і милозвучні виступи вихованців музичної школи ім. Мейтуса та колективу «Мальвочки».
Завершився концерт частуванням всіх присутніх чаєм та смачною випічкою.