28.08.2016р.

У день свята Успіння Пресвятої Богородиці архієпископ Іоасаф звершив Божественну літургію у Свято-Успенсьому храмі міста

27 серпня напередодні свята Успіння Пресвятої Богородиці Високопреосвященнійший Іоасаф, архієписокп Кіровоградський і Новомиргородський, очолив Всенічне бдіння з торжественним винесенням Плащаниці Божої Матері у Кафедральому соборі Різдва Пресвятої Богородиці.
28 серпня 2016 р., в день самого свята, Владика звершив Божественну літургію у Свято-Успенському храмі міста. Багаточисельні прихожани радо зустрічали свого архіпастиря. Найперше зі святом Владику щиро привітали діти, після чого розпочалося святкове богослужіння. Після Євангельського читання Владика Іоасаф звернувся до віруючих з архіпастирським словом, у якому розповів про важливість події Успіння Пресвятої Богородиці, а також привітав усіх присутніх із Престольним святом.
За богослужінням Керуючий Кіровоградською єпархією в сан ієродиякона рукоположив монаха Варсонофія (Яремійчука), який в ніч з 26 на 27 серпня прийняв монашеський постриг у Свято-Єлисаветинському чоловічому монастирі.
Після завершення Літургії відбувся традиційний Хресній хід навколо храму, а на завершення всі присутні були запрошені на святкову трапезу.