29.04.2016р.

Пасхальна радість для дітвори

Сьогодні православні всього світу відзначають одне із головних свят – Воскресіння Христове. Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще — бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.
Так, до храму Успіня Пресвятої Богородиці благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Єлізавета» запросили вихованців комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» для того, щоб подарувати пасхальну радість для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Дітлахів гостинно зустрів ключар храму — отець Сергій, разом із помічниками. Незважаючи на велику вікову різницю серед вихованців центру, цікаво було всім без винятку. Доки малечу ознайомлювали з історією Воскресіння Господнього під час перегляду мультфільму, для доросліших дітей отець Сергій провів доволі цікаву екскурсію по храму. Хлопчики та дівчатка дізнались що таке Євангеліє, для чого димить кадило, звідки беруть Миро, як і для чого відбувається таїнство Причастя.
Час промайнув дуже швидко, але діти змогли отримати багато цікавої та корисної інформації. Звісно, що ж за свято без солодкого столу та подарунків. Наприкінці зустрічі кожен із дітей отримав смачну паску від онлайн — кондитерської «Коробочка счастья», тож відчуття свята було стовідсотковим! Маємо надію, що це свято подарувало добро та тепло дитячим серцям!