07.04.2016р.

Свято Благовіщення Божої Матері в Обласному госпіталі інвалідів Великої Вітчизняної війни та міському пологовому будинку №1

7 квітня прихожани та ключар Свято-Успенського храму Кіровограда, прот. Сергій Новак, привітали персонал та насельників Обласного госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни та міського пологового будинку №1 зі святом Благовіщеня Пресвятої Богородиці.
В обох закладах був відслужений заздравний молебень перед образом Почаївської ікони Божої Матері. Перед богослужіннями священик Сергій розповідав всім присутнім євангельську історію свята Благовіщеня Діви Марії. До уваги молільників були приведені історії з життя архім. Іоаникія Галятовського і святителя Миколая Сербського, які мають відношення до доброчинності послуху Богу, про що і говорить сьогоднішнє церковне торжество. В кінці молебнів батюшка окропив всіх святою водою та помазав освяченою оливою.