27.03.2016р.

Божественна Літургія та психологічний тренінг для родини, які виховують дітей з особливими потребами у Свято-Успенському храмі м. Кіровоград

27 березня родини, які виховують дітей з особливими потребами, були присутні на недільній службі в Свято-Успенському храмі нашого міста. Батьки та діти мали можливість причаститися Святих Христових Тайн. Після служби та чаювання для дітей учасники молодіжного волонтреського руху «Покров» провели цікаві мастер-класи, а для батьків проведено психологічний тренінг «Батьки і діти: мистецтво спілкування».
Метою тренінгу було розглянути основні принципи спілкування з дітьми, відкрити креативні підходи у розумінні особистості дитини. В ході тренінгу, за допомогою психолога, батьки розіграли психологічну сценку та намагалися зрозуміти, у чому причини труднощів у спілкуванні, та як краще зрозуміти свою найдорожчу людину, свого малюка. Батьки ділилися своїми сумнівами і проблемними ситуаціями у вихованні дитини. Під час тренінгу була створена атмосфера розкутості і свободи спілкування між учасниками групи. Батьки отримали позитивні емоціі та виявили бажання проводити такі зустрічі частіше.