12.02.2016р.

Священики Кіровоградської єпархії взяли участь у літературно-музичному вечорі «Храмове свято» у Машинобудівному коледжі

12 лютого в приміщенні Машинобудівного коледжу був проведений літературно-музичний вечір «Храмове свято». Даний захід приурочений до дня пам’яті трьох святителів: Василія Великого , Григорія Богослова та Іоанна Златоустого. Саме в даному закладі, коли тут було земське реальне училище, в 1913 р. був освячений домовий храм на честь трьох святителів. Тепер щороку викладачі та студенти відмічають храмове свято.
Перед концертною програмою з вітальним словом до присутніх звернувся Сторожук Микола, побажавши студентам аби ті пишалися тим, що навчаються у такому закладі де є Божий храм, що мають у своєму житті таких помічників та заступників в особах трьох святителів. Після цього зі словом вітання звернувся заступник голови Свято-Успенського духовно-просвітницького центру прот. Іоанн Шемедюк. Священик коротко охарактеризував кожного зі святителів та побажав студентам, щоб ті сумлінно навчалися, беручи приклад з своїх небесних покровителів, а потім своїми знаннями та працею приносили користь і для Церкви, і для держави. Також о. Іоанн нагадав всім присутнім слова Григорія Богослова: «Під час навчання у Афінах я з своїм другом Василієм Великим знали лише дві дороги: одна вела до навчального закладу, а інша, важливіша, – до Храму Божого» і побажав, щоб кожен знаходив у своєму житті вільну хвилину для Бога та приходив до храму і тоді Господь буде і нам допомагати під час нашого життєвого шляху. Далі перед глядачами виступили представники хору духовенства Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці м. Кіровоград. Священики виконали три церковних піснеспіви: «Отче наш», «Дивная и скорая помощница» та «Единородный Сыне».